نتایج دقیق و با کیفیت را از مجهزترین و متخصص ترین ها بخواید
اصفهان،خیابان فردوسی
مجتمع حکیم
تلفن تماس
03132229284
03132209893
شنبه تا چهارشنبه : 20:30 - 6:15 پنجشنبه : 19:00 - 6:15 روزهای تعطیل : 13:00 - 6:15
14 مرداد 1398 توسط apak 0 دیدگاه

چرا پزشکان دور از ذهن پرستاران دور نمی شوند؟

د داروی توانبخشی یکی از بهترین اسرار در مراقبت های بهداشتی است. گرچه این تخصص به اندازه جنگ داخلی آمریکا قدیمی است ، اما تعداد کمی از مردم با تاریخ و هدف آن آشنا هستند. از دلسوزی برای سربازان زخمی که به شدت نیاز به ورود مجدد اجتماعی و اشتغال معنادار دارند ، به وجود آمده است ، برنامه هایی برای “بازسازی بدنی” تهیه شده است تا همه چیز را از تجهیزات تطبیقی ​​گرفته تا آموزش خانواده ، گزینه های کار و پشتیبانی روانی برای جانبازان فراهم کند. ) سپس به منظور پاسخگویی به نیازهای مصدومان در جنگهای جهانی اول و دوم گسترش یافت ، و به دنبال آن نزدیکی کودکان معلول مشاهده شد توسط بیماری همه گیر فلج اطفال. با گذشت زمان ، مردم به این نتیجه رسیدند که برای دستیابی به عملکرد طولانی مدت مطلوب ، نیاز به تمرکز درمانی و فیزیکی به متمرکز شدن گسترده بیماریها و صدمات آسیب زای نیاز دارد.

امروزه ، بیماران سرطانی به دلیل بهبودی از اثرات شیمیایی (نوروپاتی ، ضعف و اختلالات شناختی) ، تشعشعات (جای زخم و محدودیت حرکات) ، جراحی (فلاپ ، روش های پلاستیک ، برداشتن تومور ، قطع عضو) ، از نوآوری جامع بهره مند می شوند. و صدمات مغزی

بدون هیچگونه دارویی از بینی پر و پاکیز خودداری کنید
توانبخشی مرحله ای از بهبودی است که بعد از هر اتفاق عمده پزشکی یا جراحی در حال تغییر زندگی اتفاق می افتد. بدن ما برای بازسازی و ترمیم طراحی شده است ، اگرچه بهینه سازی این روند راهنمایی ماهر را می گیرد. پزشکان PM&R (که به عنوان پزشک نیز شناخته می شوند) آموزش دیده اند تا از روش های جسمی (کشش ، تقویت ، گرما ، سرما و غیره) برای بهبود مکانیکی بهبودی استفاده کنند. آنها داروهایی را برای مدیریت درد ، اسپاسم ، آسیب عصبی و اختلالات شناختی تجویز می کنند و در عین حال از قدرت فیزیوتراپی برای افزایش آمادگی قلبی – ریوی ، قدرت عضلانی و انعطاف پذیری نیز استفاده می کنند.
بدن ما برای بازسازی و ترمیم طراحی شده است

دستورالعمل اصلی توانبخشی بستری این است که بیماران را به خانه برگردانیم. برای موفقیت در خانه ، بیماران باید بتوانند تا حد امکان مستقل عمل کنند ، از دستیاران آموزش دیده برای مدیریت فعالیتهایی که بدون کمک نمی توانند انجام دهند. پذیرش در بیمارستان یا واحد توانبخشی فرصت های تمرین در منزل را به بیمار ارائه می دهد – با چالش های شبیه سازی شده ای که می تواند همه چیز را از پارک های زمینی ، آشپزخانه های آزمایش ، آزمایش های مدیریت دارو شامل کند.

  • آیا کانال به مخاطب مورد نظر من می رسد؟
  • آیا کانال در بودجه بازاریابی شرکت من پایدار و مقرون به صرفه است؟
  • آیا من می توانم موفقیت کانال را بسنجم؟
  • آیا کانالهایی که من در نظر دارم با هم کار کنند تا پیام من را انتقال دهند؟
بدن ما برای بازسازی و ترمیم طراحی شده است
در موارد دیگر که مراقبت تسکین دهنده است ، یادگیری مهارت های جدید و مجهز بودن به تجهیزات باتری یا برقی می تواند به معنای تفاوت زندگی در خانه و یا در یک محیط کمک باشد. برخی از بیماران سرطانی که به سرطان مبتلا هستند ، برای ترمیم مدیریت فعالیتهای روزمره خود با کمکهای متنوعی ، به توانبخشی بستری می روند و با افزایش زمان آماده می شوند تا بتوانند تا آنجا که ممکن است از بودن در خانه لذت ببرند.
هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد. این نتیجه آمادگی ، کار سخت و یادگیری از شکست است.
– پل تورنیر
از نظر پزشک متخصص سرطان ، سرطان علت ایجاد اختلالات است که بدون توجه به پیش آگهی طولانی مدت ، می تواند با خلاقیت و تمرین برطرف شود. تجهیزات سازگار ، ورزش بدنی و بازآزمایی شناختی ممکن است بسته به نیاز فردی به شدت مورد استفاده قرار گیرد (3 ساعت در روز در بستری) یا با سرعتی کمتری انجام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

باز کردن چت
به راهنمایی نیاز دارید؟!
سلام👋
چطور میتونم کمک کنم؟